Przyjęcie porządku obrad X sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. przyjęto (w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Jadwiga Cuber | za |
Jacek Golusda | za |
Bogdan Klamborowski | za |
Monika Kosińska | za |
Anna Kowalska | za |
Michał Moskiewicz | za |
Bożena Muńdziakiewicz | za |
Bogusław Rużewicz | za |
Michał Sadowski | za |
Jacek Socha | za |
Mateusz Stodulski | za |
Kazimiera Szymańska | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 18-10-2019
Projekt uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Kamień Pomorski na 2019 r. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Jadwiga Cuber | za |
Jacek Golusda | za |
Bogdan Klamborowski | za |
Monika Kosińska | za |
Anna Kowalska | za |
Michał Moskiewicz | za |
Bożena Muńdziakiewicz | za |
Bogusław Rużewicz | za |
Michał Sadowski | za |
Jacek Socha | za |
Mateusz Stodulski | za |
Kazimiera Szymańska | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 18-10-2019
Projekt uchwały w sprawie pozostawienia zgłoszenia kandydata na ławnika bez dalszego biegu. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Jadwiga Cuber | za |
Jacek Golusda | za |
Bogdan Klamborowski | za |
Monika Kosińska | za |
Anna Kowalska | za |
Michał Moskiewicz | za |
Bożena Muńdziakiewicz | za |
Bogusław Rużewicz | za |
Michał Sadowski | za |
Jacek Socha | za |
Mateusz Stodulski | za |
Kazimiera Szymańska | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 18-10-2019
Powołanie Komisji Skrutacyjnej w składzie: Michał Moskiewicz, Jadwiga Cuber, Bogusław Rużewicz przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Jadwiga Cuber | za |
Jacek Golusda | za |
Bogdan Klamborowski | za |
Monika Kosińska | za |
Anna Kowalska | za |
Michał Moskiewicz | za |
Bożena Muńdziakiewicz | za |
Bogusław Rużewicz | za |
Michał Sadowski | za |
Jacek Socha | za |
Mateusz Stodulski | za |
Kazimiera Szymańska | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 18-10-2019
Projekt uchwały w sprawie wyboru ławników sądowych do Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim na kadencję 2020-2023. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Jadwiga Cuber | za |
Jacek Golusda | za |
Bogdan Klamborowski | za |
Monika Kosińska | za |
Anna Kowalska | za |
Michał Moskiewicz | za |
Bożena Muńdziakiewicz | za |
Bogusław Rużewicz | za |
Michał Sadowski | za |
Jacek Socha | za |
Mateusz Stodulski | za |
Kazimiera Szymańska | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 18-10-2019