Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ogłoszenie w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Kamień Pomorski

Od dnia 19 stycznia 2018 r. obowiązuje uchwała nr XL/373/17 Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim z dnia 24 listopada 2017 r. w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Kamień Pomorski (Dz. Urz. Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 4 stycznia 2018r., poz. 103).

Zgodnie z  § 21 ww. uchwały na podstawie zaktualizowanych wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego lub o zawarcie umowy najmu lokalu socjalnego zostają sporządzone:

  1. lista osób zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu lokalu mieszkalnego,  
  2. lista osób zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu lokalu socjalnego.

W związku z powyższym tracą ważność:

  1. lista osób oczekujących na lokal mieszkalny – stan na dzień 31.12.2017 r.,  
  2. lista osób oczekujących na lokal socjalny – stan na dzień 31.12.2017 r.

Listy osób zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu lokalu mieszkalnego i lokalu socjalnego, sporządzane zgodnie z uchwałą nr XL/373/17 Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim z dnia 24 listopada 2017 r., będą ogłaszane raz w roku, według stanu na dzień 31 grudnia w terminie do dnia 31 marca następnego roku, poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń urzędu i podanie w biuletynie informacji publicznej urzędu.

UWAGA: Zgodnie z § 22 ww. uchwały osoby umieszczone na listach osób zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu lokalu mieszkalnego i lokalu socjalnego zobowiązane są do corocznej aktualizacji danych oraz dołączenia zaświadczeń o dochodach wszystkich członków gospodarstwa domowego (za okres 3 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia aktualizacji), bez dodatkowego wezwania ze strony Gminy, w terminie od 01 listopada do 31 grudnia każdego roku, pod rygorem skreślenia z listy osób zakwalifikowanych do zawarcia umowy najmu i pozostawienia wniosku bez rozpoznania.

Druki wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu, aktualizacje wniosku o zawarcie umowy najmu lokalu oraz przedłużenie umowy najmu lokalu socjalnego dostępne są na stronie internetowej www.bip.kamienpomorski.pl – Gospodarka mieszkaniowa – Mieszkaniowy zasób gminy oraz w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim (parter).

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Balbina Kaczanowska 16-10-2018 09:33:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Maja Andrzejewska 06-04-2018
Ostatnia aktualizacja: Balbina Kaczanowska 23-10-2018 08:55:55