Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


Zmiana porzadku obrad - zdjęcie z porządku obrad pkt 11 - Projekt uchwały w sprawie uchylenia uchwały nr XL/368/17 Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim z dnia 24 listopada 2017 r. w sprawie upoważnienia Burmistrza Gminy Kamień Pomorski do wprowadzenia danych dłużników do Rejestru Należności Publicznoprawnych przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Zmiana porządku obrad - dodanie do porządku obrad projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Kamień Pomorski na 2018 rok - projekt nr 2 przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Przyjęcie porządku obrad. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Kamień Pomorski na 2018 rok przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Kamień Pomorski na 2018 rok - projekt nr 2 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie zasad zwrotu wydatków na świadczenia w formie posiłku, pomoc rzeczową w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem rządowym „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019 – 2023 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie uchwalenia gminnego wieloletniego programu osłonowego „Posiłek dla dzieci i młodzieży” na lata 2019 – 2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego w celu udzielenia wsparcia w ramach wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 1 3

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska przeciw
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz przeciw
Michał Sadowski przeciw
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska wstrzymał się

Projekt uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta oraz zarządzenia poboru podatku rolnego w drodze inkasa. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie określenia trybu i szczegółowych warunków zwolnień od podatku rolnego. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie w sprawie określenia wzorów formularzy informacji i deklaracji podatkowych. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wzniesienie pomnika. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie ustalenia wysokości miesięcznego wynagrodzenia Burmistrza Kamienia Pomorskiego – p. Stanisława Kuryłło. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 1

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska przeciw
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Moniki Kosińskiej na członka Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Bogusława Rużewicza na członka Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Barbary Majcher na członka Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Michała Moskiewicza na członka Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Michała Sadowskiego na członka Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia składu Komisji Rewizyjnej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór Pana Michała Moskiewicza na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 1 2

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska wstrzymał się
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz przeciw
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska przeciw

Wybór Pana Michała Sadowskiego na wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 3 1

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska wstrzymał się
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz wstrzymał się
Michał Sadowski wstrzymał się
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska przeciw

Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Budżetowej i określenia przedmiotu jej działania, przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Moniki Kochanowicz na członka Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Jacka Golusdy na członka Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Moniki Kosińskiej na członka Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Bogusława Rużewicza na członka Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Jacka Sochy na członka Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Barbary Majcher na członka Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Michała Moskiewicza na członka Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Michała Sadowskiego na członka Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Bogdana Klamborowskiego na członka Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Mateusza Stodulskiego na członka Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia składu Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Budżetowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Wiejskiej i określenia przedmiotu jej działania. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Moniki Kochanowicz na członka Komisji Wiejskiej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Moniki Kosińskiej na członka Komisji Wiejskiej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Jacka Sochy na członka Komisji Wiejskiej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Kazimiery Szymańskiej na członka Komisji Wiejskiej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Bogdana Klamborowskiego na członka Komisji Wiejskiej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia składu Komisji Wiejskiej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Pana Jacka Sochy na przewodniczącego Komisji Wiejskiej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 3 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska wstrzymał się
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz wstrzymał się
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska wstrzymał się

Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Oświaty i określenia przedmiotu jej działania. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Anny Kowalskiej na członka Komisji Oświaty. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Jadwigi Cuber na członka Komisji Oświaty. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Piotra Beczaka na członka Komisji Oświaty. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnej Bożeny Muńdziakiewicz na członka Komisj Oświaty. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Mateusza Stodulskiego na członka Komisji Oświaty. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia składu Komisji Oświaty. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Oświaty. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Piotra Beczaka na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Michała Sadowskiego na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Mateusza Stodulskiego na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Wybór radnego Bogusława Rużewicza na członka Komisji Skarg, Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie określenia składu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Imię i nazwisko Głos
Piotr Beczak za
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kochanowicz za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Barbara Majcher za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -