Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim

Wyszukiwanie zaawansowane

Kontakty

Pokój Imię i nazwisko Telefon e-mail Stanowisko Komórka organizacyjna
8 Stanisław Kuryłło 913823970 s.kuryllo@kamienpomorski.pl Burmistrz Kamienia Pomorskiego Burmistrz
8 Leszek Szefliński 913823970 l.szeflinski@kamienpomorski.pl Zastępca Burmistrza Kamienia Pomorskiego Zastępca Burmistrza
6 Grażyna Pisera 913823956 g.pisera@kamienpomorski.pl Sekretarz Gminy, Kierownik Referatu Organizacyjnego Referat Organizacyjny
7A Agnieszka Sakowicz 913823964 a.sakowicz@kamienpomorski.pl Skarbnik Gminy, Kierownik Referatu Planowania i Finansów Referat Planowania i Finansów
8 Agnieszka Kuberna 913823970 a.kuberna@kamienpomorski.pl ds. obsługi sekretariatu Urzędu Referat Organizacyjny
1 Agnieszka Mikołajczyk-Termanowska 913823960 a.mikolajczyk@kamienpomorski.pl kasjer Referat Planowania i Finansów
2 Elżbieta Brzęczkowa-Sendra 913823961 e.brzeczkowska@kamienpomorski.pl ds. podatków i windykacji, księgowości podatkowej, wymiaru podatków Referat Planowania i Finansów
2 Marta Stolarz 913823961 m.stolarz@kamienpomorski.pl ds. wymiaru podatków Referat Planowania i Finansów
2 Joanna Winiarczyk 913823961 j.winiarczyk@kamienpomorski.pl ds. wymiaru podatków Referat Planowania i Finansów
2 Małgorzata Majer-Kołodziej 913823961 m.kolodziej@kamienpomorski.pl ds. wymiaru podatków Referat Planowania i Finansów
3 Magdalena Borowiec-Suszek 913823959 m.borowiec@kamienpomorski.pl Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Urząd Stanu Cywilnego
2A Edyta Biernat 913823973 e.biernat@kamienpomorski.pl Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Urząd Stanu Cywilnego
Roman Rączkowski 913821142 r.raczkowski@kamienpomorski.pl ds. obsługi Interesantów Referat Organizacyjny
Justyna Sominka 913821142 j.sominka@kamienpomorski.pl ds. obsługi Interesantów Referat Organizacyjny
3A Jadwiga Eichstaedt 913823974 j.eichstaedt@kamienpomorski.pl ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych Referat Organizacyjny
3A Sylwia Zielonko 913823958 s.zielonko@kamienpomorski.pl ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych Referat Organizacyjny
3B Marlena Smoczyk 913821142 m.smoczyk@kamienpomorski.pl ds. gospodarki odpadami Referat Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
3B Marta Małysza 913821142 m.malysza@kamienpomorski.pl ds. gospodarki odpadami Referat Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
3B Agnieszka Cuber 913821142 a.cuber@kamienpomorski.pl ds. utrzymania zieleni, porządku i czystości Referat Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
3B Edyta Janeczko 913821142 e.janeczko@kamienpomorski.pl ds. działalności gospodarczej Referat Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
4 Dorota Hernat 913823955 d.hernat@kamienpomorski.pl ds. obsługi budżetu Referat Planowania i Finansów
4 Justyna Panocha 913823955 j.panocha@kamienpomorski.pl ds. obsługi budżetu Referat Planowania i Finansów
6 Mateusz Borowy 913823963 m.borowy@kamienpomorski.pl Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej Referat Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
7 Beata Kij 913823954 b.kij@kamienpomorski.pl ds. kadr Samodzielne stanowisko
10 Magdalena Świąć 913823957 m.swiac@kamienpomorski.pl ds. obsługi Rady Miejskiej Referat Organizacyjny
10 Kinga Bałkowska 913823957 k.balkowska@kamienpomorski.pl Obrona Cywilna
11 Paweł Stelmach 913823975 p.stelmach@kamienpomorski.pl ds. informatyki Referat Organizacyjny
12 Maja Andrzejewska 913823965 m.andrzejewska@kamienpomorski.pl Kierownik Referatu Gospodarki Nieruchomościami Referat Gospodarki Nieruchomościami
13 Marzena Mikus 913823966 m.mikus@kamienpomorski.pl Główny Księgowy Referat Planowania i Finansów
13 Beata Ciechanowska 913823966 b.ciechanowska@kamienpomorski.pl ds. obsługi budżetu Referat Planowania i Finansów
13 Joanna Lech 913823966 j.lech@kamienpomorski.pl ds. obsługi budżetu Referat Planowania i Finansów
14 Katarzyna Krzyżanowska 913823967 k.krzyzanowska@kamienpomorski.pl ds. geodezji Referat Gospodarki Nieruchomościami
14 Marcin Krupa 913823967 m.krupa@kamienpomorski.pl ds. gospodarki nieruchomościami Referat Gospodarki Nieruchomościami
15 Mariusz Owczarzak 913823968 m.owczarzak@kamienpomorski.pl ds. gospodarki mieszkaniowej Referat Gospodarki Nieruchomościami
15 Dorota Kaczmarska 913823968 d.kaczmarska@kamienpomorski.pl Organizacyjny/ds. gospodarki mieszkaniowej Referat Gospodarki Nieruchomościami
15 Magdalena Sojka 913823968 m.sojka@kamienpomorski.pl ds. komunikacji społecznej i promocji Referat Organizacyjny
16 Tadeusz Konopacki 913823951 t.konopacki@kamienpomorski.pl Kierownik Referatu Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Aleksandra Roszak 913823969 a.roszak@kamienpomorski.pl ds. planowania przestrzennego Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Katarzyna Sito 913823969 k.sito@kamienpomorski.pl ds. planowania przestrzennego Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej
16 Małgorzata Sikorska 913823969 m.sikorska@kamienpomorski.pl ds. gospodarki komunalnej, inwestycji i funduszy pomocowych Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Agata Rudyk 913823969 a.rudyk@kamienpomorski.pl ds. zamówień publicznych Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Joanna Błażejczyk 913823950 j.blazejczyk@kamienpomorski.pl ds. gospodarki wodno-kanalizacyjnej Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Szymon Kowalski 913823952 s.kowalski@kamienpomorski.pl ds. drogownictwa Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Monika Macuga  913823976 m.macuga@kamienpomorski.pl ds. gospodarki komunalnej, inwestycji i funduszy pomocowych (Oświetlenie) Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Natalia Gryta 913823969 n.gryta@kamienpomorski.pl Organizacyjny/PiGK
Elżbieta Kucharska 913820982, 913825081 e.kucharska@kamienpomorski.pl Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Agnieszka Ujazda 913820982 a.ujazda@kamienpomorski.pl ds. księgowości jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Margareta Janik 913820982 m.janik@kamienpomorski.pl ds. księgowości jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Marianna Mikołajczak 913820982 m.mikolajczak@kamienpomorski.pl ds. księgowości jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Kamila Kapias 913820982 k.kapias@kamienpomorski.pl ds. płac jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Edyta Jancewicz 913820982 e.jancewicz@kamienpomorski.pl ds. płac jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Agnieszka Siecichowska 913820982 a.siecichowska@kamienpomorski.pl ds. kadr jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Dariusz Duda 913820982 d.duda@kamienpomorski.pl ds. gospodarczych i BHP Referat Oświaty, Kultury i Sportu