Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim

Wyszukiwanie zaawansowane

Kontakty

Pokój Imię i nazwisko Telefon e-mail Stanowisko Komórka organizacyjna
8 Stanisław Kuryłło 913823970, 604171296 s.kuryllo@kamienpomorski.pl Burmistrz Kamienia Pomorskiego Burmistrz
7A Agnieszka Sakowicz 913823964 a.sakowicz@kamienpomorski.pl Skarbnik Gminy, Kierownik Referatu Planowania i Finansów Referat Planowania i Finansów
8 Leszek Szefliński 913823970 l.szeflinski@kamienpomorski.pl Zastępca Burmistrza Kamienia Pomorskiego Zastępca Burmistrza
3B Edyta Janeczko 913821142 e.janeczko@kamienpomorski.pl ds. działalności gospodarczej Referat Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
3B Marta Małysza 913821142 m.malysza@kamienpomorski.pl ds. gospodarki odpadami Referat Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
3A Jadwiga Eichstaedt 913823974 j.eichstaedt@kamienpomorski.pl ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych Referat Organizacyjny
Edyta Jancewicz 913820982 e.jancewicz@kamienpomorski.pl ds. płac jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
2 Marta Stolarz 913823961 m.stolarz@kamienpomorski.pl ds. wymiaru podatków Referat Planowania i Finansów
14 Marcin Krupa 913823967 m.krupa@kamienpomorski.pl ds. gospodarki nieruchomościami Referat Geodezji i Gospodarowania Mieniem
Roman Rączkowski 913821142 r.raczkowski@kamienpomorski.pl ds. Biura Obsługi Interesantów Referat Organizacyjny
3 Grażyna Pisera 913823959 g.pisera@kamienpomorski.pl Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Urząd Stanu Cywilnego
Elżbieta Słowik 913820982 e.slowik@kamienpomorski.pl Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Justyna Sominka 913821142 j.sominka@kamienpomorski.pl ds. Biura Obsługi Interesantów Referat Organizacyjny
10 Magdalena Świąć 913823957 m.swiac@kamienpomorski.pl ds. obsługi Rady Miejskiej Referat Organizacyjny
3A Sylwia Zielonko 913823958 s.zielonko@kamienpomorski.pl ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych Referat Organizacyjny
14 Katarzyna Krzyżanowska 913823967 k.krzyzanowska@kamienpomorski.pl ds. geodezji, gospodarki nieruchomościami Referat Geodezji i Gospodarowania Mieniem
6 Anna Stanaszek-Kaczor 913823970 a.stanaszek@kamienpomorski.pl Sekretarz Gminy, Kierownik Referatu Organizacyjnego Referat Organizacyjny
16 Tadeusz Konopacki 913823951 t.konopacki@kamienpomorski.pl Kierownik Referatu Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Justyna Panocha 913823952 j.panocha@kamienpomorski.pl ds. drogownictwa Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Małgorzata Sikorska 913823969 m.sikorska@kamienpomorski.pl ds. gospodarki komunalnej, inwestycji i funduszy pomocowych Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
Agnieszka Ujazda 913820982 a.ujazda@kamienpomorski.pl ds. księgowości jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
3B Marlena Smoczyk 913821142 m.smoczyk@kamienpomorski.pl ds. gospodarki odpadami Referat Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
2A Magdalena Borowiec-Suszek 913823973 m.borowiec@kamienpomorski.pl Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Urząd Stanu Cywilnego
2 Elżbieta Brzęczkowa-Sendra 913823961 e.brzeczkowska@kamienpomorski.pl ds. podatków i windykacji, księgowości podatkowej, wymiaru podatków Referat Planowania i Finansów
15 Stanisław Ziemniewicz 913823968 s.ziemniewicz@kamienpomorski.pl ds. gospodarki mieszkaniowej Referat Geodezji i Gospodarowania Mieniem
Dariusz Duda 913820982 d.duda@kamienpomorski.pl ds. gospodarczych i BHP Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Elżbieta Kucharska 913820982 e.kucharska@kamienpomorski.pl ds. płac jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Agnieszka Siecichowska 913820982 a.siecichowska@kamienpomorski.pl ds. kadr jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
Margareta Janik 913820982 m.janik@kamienpomorski.pl ds. księgowości jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
5 Mateusz Borowy 913823963 m.borowy@kamienpomorski.pl Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej Referat Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
16 Joanna Błażejczyk 913823950 j.blazejczyk@kamienpomorski.pl ds. gospodarki wodno-kanalizacyjnej Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Monika Macuga  913823976 m.macuga@kamienpomorski.pl ds. gospodarki komunalnej, inwestycji i funduszy pomocowych (Oświetlenie) Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
3B Agnieszka Cuber 913821142 a.cuber@kamienpomorski.pl ds. utrzymania zieleni, porządku i czystości Referat Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej
Marianna Mikołajczak 913820982 m.mikolajczak@kamienpomorski.pl ds. księgowości jednostek oświatowych Referat Oświaty, Kultury i Sportu
15 Dorota Kaczmarska 913823968 d.kaczmarska@kamienpomorski.pl ds. użytkowania wieczystego i opłaty przekształceniowej Referat Geodezji i Gospodarowania Mieniem
13 Joanna Lech 913823966 j.lech@kamienpomorski.pl ds. obsługi budżetu Referat Planowania i Finansów
10 Julita Kościk 913823957 j.koscik@kamienpomorski.pl ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego Samodzielne stanowisko
11 Lucjan Skwarek 913823975 l.skwarek@kamienpomorski.pl ds. informatyki Referat Organizacyjny
7 Beata Kij 913823954 b.kij@kamienpomorski.pl ds. kadr Samodzielne stanowisko
11 Balbina Kaczanowska 913823975 b.kaczanowska@kamienpomorski.pl ds. informatyki Referat Organizacyjny
15 Aleksandra Roszak 913823968 a.roszak@kamienpomorski.pl Kierownik Archiwum Zakładowego Referat Organizacyjny
13 Renata Ciesielska 913823966 r.ciesielska@kamienpomorski.pl Główny Księgowy Referat Planowania i Finansów
13 Beata Ciechanowska 913823966 b.ciechanowska@kamienpomorski.pl ds. obsługi budżetu Referat Planowania i Finansów
4 Dorota Hernat 913823955 d.hernat@kamienpomorski.pl ds. obsługi budżetu Referat Planowania i Finansów
4 Iwona Stefańska 913823955 i.stefanska@kamienpomorski.pl ds. obsługi budżetu Referat Planowania i Finansów
2 Joanna Winiarczyk 913823961 j.winiarczyk@kamienpomorski.pl ds. wymiaru podatków Referat Planowania i Finansów
1 Agnieszka Mikołajczyk-Termanowska 913823960 a.mikolajczyk@kamienpomorski.pl kasjer Referat Planowania i Finansów
16 Judyta Jakubowska 913823969 j.jakubowska@kamienpomorski.pl ds. planowania przestrzennego Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
16 Agata Rudyk 913823969 a.rudyk@kamienpomorski.pl ds. zamówień publicznych Referat Inwestycji, Zagospodarowania Przestrzennego i Gospodarki Komunalnej
12 Maja Andrzejewska 913823965 m.andrzejewska@kamienpomorski.pl Kierownik Referatu Geodezji i Gospodarowania Mieniem Referat Geodezji i Gospodarowania Mieniem
2 Małgorzata Majer-Kołodziej 913823961 m.kolodziej@kamienpomorski.pl ds. wymiaru podatków Referat Planowania i Finansów
8 Agnieszka Kuberna 913823970 a.kuberna@kamienpomorski.pl Kancelaria Urzędu Referat Organizacyjny