Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


Przyjęcie porządku obrad X sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. przyjęto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12

Imię i nazwisko Głos
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Kamień Pomorski na 2019 r. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 0 0

Imię i nazwisko Głos
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie pozostawienia zgłoszenia kandydata na ławnika bez dalszego biegu. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 0 0

Imię i nazwisko Głos
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Powołanie Komisji Skrutacyjnej w składzie: Michał Moskiewicz, Jadwiga Cuber, Bogusław Rużewicz przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 0 0

Imię i nazwisko Głos
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Projekt uchwały w sprawie wyboru ławników sądowych do Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim na kadencję 2020-2023. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 0 0

Imię i nazwisko Głos
Jadwiga Cuber za
Jacek Golusda za
Bogdan Klamborowski za
Monika Kosińska za
Anna Kowalska za
Michał Moskiewicz za
Bożena Muńdziakiewicz za
Bogusław Rużewicz za
Michał Sadowski za
Jacek Socha za
Mateusz Stodulski za
Kazimiera Szymańska za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Przewodniczący Rady
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przewodniczący Rady
Ostatnia aktualizacja: - -